AWAY PAY TURU YAPIN

AWAYPAY'İ NASIL KULLANACAĞINIZI ÖĞRENİN

AwayPay Nedir? Nasıl Çalışır?

Away-pay büyük ve küçük ölçekli firmalar için Müşterilerinizden hızlı ve güvenli bir biçimde online tahsilat çözümü sağlayan ve aynı zamanda bir e- ticaret modülü sunan bir bulut yazılımdır. Bu yazılım üzerinden müşterilerinizle iletişiminiz sizin kontrolünüz üzerinden gerçekleşecektir. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde size özel kurduğumuz bulut yazılımın yönetim panelinden ödeme almak istediğiniz kişiye sms, e-posta veya whatsapp ile bir bağlantı göndererek kolayca ödeme alabilirsiniz.
ds/wp-content/uploads/2015/12/tour-image.jpg

Uzaktan link ile ödeme Özelliği

AwayPay sisteminin en önemli özelliği uzaktan link ile ödeme özelliğidir. Müşterilerinize ödeme linki yönlendirdiğiniz zaman, yönlendirme seçeneği olarak whatsapp, e-mail ve sms yollarını tercih edebilir, müşteriniz ödeme seçeneği olarak ister puanla ister peşin ve isterse taksitli olarak ödeme yapabilir.

Whatsapp İle Tahsilat

Türkiye'de sayılı ödeme çözümleri sunan firmalar da bulunan bu özellik sayesinde müşterilernizden her ortamda ödeme alabilirsiniz.

Sms İle Tahsilat

Üye olacağınız sms firması üzerinden kolay entegrasyon sayesinde müşterilerize sms ile ödeme linki gönderebilir tahsilat yapabilirsiniz.

E-mail İle Tahsilat

Entegrasyonunu sağlayacağımız mail kurulumu ile e-mail üzerinden ödeme yönlendirebilir tahsilat yapabilirsiniz.

Profesyonel E-Ticaret Alt Yapısı

Geliştirilmiş e-ticaret alt yapısı ile müşterilerinize güvenli bir şekilde ürünlerinizi sunabilir kategorize edip indirim uygulayabilirisiniz.

Opsiyonel Entegrasyon Seçenekleri

AwayPay panelinizi işbirliği yapmış olduğunuz diğer pazaryerleri muhasebe,crm ,kargo e-fatura vb. kullandığınız diğer bulut ve masaüstü yazılımlara entegre edip tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz.Bunun için tek yapmanız gereken satış departmanımız ile irtibata geçip ek modül entegrasyonu talep etmek.
Scroll to top